Artikulli paraprakKRYEMADHI BASHKOHET ME BERISHËN DHE E KONFIRMON: DO TË JEMI NË PROTESTËN E 7 KORRIKUT!
Artikulli tjetërI NXEHTI AFRIKAN NË SHQIPËRI, SOT TEMPERATURAT SHËNOJNË 39 GRADË!