Artikulli paraprakDEPUTETËT ZVICERANË NË MBROJTJE TË KOSOVËS, I DËRGOJNË LETËR BE-SË
Artikulli tjetërSHI E BRESHËR DHE TEMPERATURA DERI NË 35 GRADË, SI DO JETË PARASHIKIMI I MOTIT PËR SOT