DUKE PARË KËTË SITUATË TË VËSHTIRË DHE KAOTIKE TEK VLLAZNIA, ISH-FUTBOLLISTI I VLLAZNISË VIORESIN SINANI TASHMË NË ROLIN E ANËTARIT NË KËSHILLIN BASHKIAK TË SHKODRËS KËRKOI LLOGARI PËR GJENDJEN NË KLUBIN KUQEBLU SI DHE THA SE PËRGJEGJËSIT DUHET TË SHPJEGOJNË SE ÇFARË PO BËHET ME KUQEBLUTË.

Artikulli paraprakVLLAZNIA NË KAOS, ASKUSH NUK MERR PËRGJEGJËSINË
Artikulli tjetërSHQIPËRI – SERBI, FSHF: S’DO KETË TIFOZË SERB NË STADIUM