Kryeminsitri Edi Rama ka uruar qytetarët për Ditën e Verës.

‘Mirëmëngjes dhe me ditën që paralajmëron më shumë diell e mbarësi, ju uroj një pranverë të bukur!’- shkruan Rama.

Artikulli paraprakNJIHUNI ME PARASHIKIMIN E MOTIT PËR SOT
Artikulli tjetërARRESTOHET ME URDHËR TË SPAK, DREJTORI I ARRSH-SË EVIS BERBERI! AKUZOHET PËR KORRUPSION DHE PASTRIM PARASH