Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, Begaj uron që fryma e festës së Pashkëve të sjellë begati në jetën e qytetarëve.

Statusi:

Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët katolikë!

Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme që frymë e Pashkëve përcjell bekoftë jetën tuaj!

Artikulli paraprakAKSIDENT NË AKSIN SHKODËR-VELIPOJË, HUMB JETËN 54-VJEÇARI
Artikulli tjetërMETA URON BESIMTARËT KATOLIKË: QOFSHI TË GËZUAR PRANË FAMILJEVE DHE MË TË DASHURVE TUAJ!