Artikulli paraprakSHKODËR, PO KUJDESEJ PËR 120 BIMË KANABISI DHE NË BANESË MBANTE TRITOL, ARRESTOHET 68-VJEÇARI
Artikulli tjetërVUÇIÇ PRET PRESION TË RI PËR DIALOGUN ME KOSOVËN, PARALAJMËRON ZGJEDHJE NË SERBI