Artikulli paraprakISH TË PËRNDJEKURIT, MARTINI: JO SERVIL TË POLITIKËS
Artikulli tjetërPAGESAT ELEKTRONIKE, RAMA DHE IBRAHIMAJ TAKIME ME BIZNESET