Fitorja e Vllaznisë ndaj Tërbunit dhe situata aktuale në klubin kuqeblu, çështja e stadiumit “Loro Boriçi” dhe shorti që do të hidhet për kampionatin europain ku tashmë bën pjesë edhe Shqipëria kanë shoqëruar emisionin e radhës “Star Sport” në ekranin e “Star Plus”.

“Star Sport” nën drejtimin e Pirro Ruvinës do të vijë çdo të hënë me të ftuar specialist nga ku fokusi kryesor do jenë zhvillimet sportive në Shkodër. 

Artikulli paraprak“LUMTURIMI I NËNË TEREZËS” KONCERT NË KATEDRALE
Artikulli tjetërNjoftim Paraprak – Drejtoria e Policisë së Shtetit Drejtoria e Policisë së Qarkut Shkodër