KËNGËTARËT NË GARË ME NJERI TJETRIN, NATA FINALE NË TEATRIN MIGJENI. Ka startuar ne Star Plus tv festivali “ Shkodra Fest” . Ky festival vjen si një risi ne kryeqendrën e veriut ne ndërthurjen e zhanreve te ndryshme te muzikës dhe moshave.

Organizimi I këtij eventi vjen nen kujdesin e kengetarit Eli-g. Prezantimi I këtij kompeticioni vjen cdo dite nga e hëna ne te shtune ne televizionin Star Plus, aktivitet ky I cili do ti serviret publikut per dy jave me radhe ne fazën seleksionuese, ndërkohe qe fazat e tjera janë përcaktuar me fazën gjysmëfinale dhe finalen e madhe e cila do te organizohet ne Teatrin Migjeni. 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/ZVgKMBxVBLs” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakTË MITURAT HUMBIN PËR 24 ORË NGA SHTËPIA E FËMIJËS
Artikulli tjetërPAVARËSIA, FESTON SHKOLLA “PASHKO VASA”