Myftinia Shkodër në prag të festës së Kurban Bajramit ka zhvilluar një program festiv në xhaminë e fshatit Bardhaj. Myftiu I Shkodrës imam Muhamed Sytari ftoi besimtarët të luten për begati dhe paqe në këto ditë të vështira.

Programi festiv u pasurua nga interpretimet e të rinjve të myftinisë të cilët përcollën një atmosferë shumë të këndshme.

Artikulli paraprakDITA BOTËRORE E DHURIMIT TË GJAKUT
Artikulli tjetër“RALLY ALBANIA 2024”, MBËRRIN NË LEZHË