Një i ri është qëlluar me armë zjarri mesditën e sotme në rrugën “Teodor Keko” tek Unaza e Re në Tiranë.

Nga burimet policore mësohet se i plagosuri është një 22-vjeçar, i cili është dërguar në spital. Shkaqet e ngjarjes janë të paqarta, ndërkohë që policia ka nisur hetimin për të identifikuar dhe arrestuar autorin