Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes shihet një numër i madh forcash policore dhe qytetarësh tek lulishtja e zonës.

Nga të dhënat paraprake mësohet se një person ka qëlluar me armë por nuk dihet ende nëse ka të plagosur.

Lajmi në përditësim…