Eshte raportuar mesditen e se henes per disa te shtena me arme ne fshatin Vukatane.Sipas informacioneve te para, dyshohet se eshte qelluar drejt mjetit te nje shtetasi.Per momentin nuk raportohet per persona te lenduar nga te shtenat.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe pas pak pritet edhe njoftimi zyrtar i policise per kete ngjarje.

Vijon…