Raportohet per te shtëna me armë zjarri në fshatin Darragjat të Shkodrës.

Nga informacionet paraprake dyshohet se ka mbetur i plagosur biznesmeni Xhevat Vataksi.

Ky i fundit mësohet se është sipërmarrës në sektorin e ndërtimeve, të hotelerisë dhe hekurudhave.

Artikulli paraprak“TAHIRI”/ BALLA: GOJËPRISHURIT E OPOZITËS TË HESHTIN, TË FLASË DREJTËSIA!
Artikulli tjetërPLAGOSJA E BIZNESMENIT, POLICIA IDENTIFIKON AUTORIN