Ashtu sikundër flitej edhe më herët, Dafina Zeqiri ka prezantuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja sapo ka publikuar hitin më të fundit në bashkëpunim me Dj Sardin.

Fabula e këngës flet për një dashuri të shkuar dhe duket sikur Daffy është gati të japë gjithçka që ajo ka, vetëm për tu rikthyer. Dafina ka njoftuar se ka gati këngën tjetër në të cilën do të vijë krejt ndryshe, me look si Kleopatra e cila do të pasojë “Te ti”.