Opozita ka bllokuar sërish foltoren pasi kërkesa e Bardhit për mocion me debat u rrëzua me votën e socialistëve.

“Lironi foltoren të vijojmë me rendin e ditës”, tha Nikolla.

Seanca u ndërpre për herë të tretë.

Artikulli paraprak“KAPENI PËR FLOKËSH ME NJËRI-TJETRIN”/ SPIROPALI ME TONE TË ASHPRA NDAJ OPOZITËS: DONI TË BËNI REVOLUCION NË NJË GOTË TË THYER, POR…
Artikulli tjetërPROTESTA JASHTË KUVENDIT, KLEVIS BALLIU DHE MILITANTËT E BERISHËS PËRPLASJE TË DHUNSHME ME POLICINË