Djali i çiftit të njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Duam mbush sot dy vjet.

Ka qenë pikërisht Albani që ka publikuar në rrjetet sociale foto nga ditelindja me një mbishkrimin.

“Gëzuar 2 vjetorin i shtrenjti jonë Duam! Ti ke qenë vaksina jonë e lumturisë në këto dy vite të vështira dhe une e di që dozat e tua të dashurisë do të na i injektosh në shpirt gjithë jetën”, ka shkruar këngëtari.

Komentet dhe zemrat kanë vërshuar lumë nga të gjithë fansat, që urojnë Duamin e vogël për ditëlindje.