Nje tjeter aksident ka ndodhur ne hyrje te qytetit te Lezhes. Nje furgon i linjes se Lezhe-Torovice ka perplasur nje kembesore e cile ka qene duke kaluar nga njera ane e rruges ne anen tjeter.

E plagosura, nje grua rreth 60-vjece u dergua ne spitalin e Lezhes e cila ka marre fraktura ne trup dhe ndodhet nen kujdesin e bluzave te bardha jashte rrezikut per jeten. Nderkohe policia po heton shkaqet e ketij aksidenti i cili eshte i treti qe ndodh ne rruget e lezhes brenda dites se enjte me nje bilanc 4 persona te plagosur.

Artikulli paraprakTULLUMBACE ME OKSID AZOTI SHITET LIRSHËM NË LOKALET E TIRANËS, MINISTRI BALLA: DO TA NDALOJMË
Artikulli tjetërPUNA JASHTË ORARIT, “PRIVATI KORRUPTON SHTETIN”