Artikulli paraprakGRUPI PARLAMENTAR I PD KËRKESË KUVENDIT, TË MBAHET MBLEDHJE E KËSHILLIT PËR MANDATIN E OLTA XHAÇKËS
Artikulli tjetërREFORMA TERRITORIALE, PARTIA SOCIALISTE: I QËNDROJMË NDARJES AKTUALE ME 61 BASHKI DHE 12 QARQE! PD: TALLJE ME SHQIPTARËT, RAMA KA FRIKË NGA ZGJEDHJET