Artikulli paraprakDIELL DHE VRANËSIRA, NJIHUNI ME PARASHIKIMIN E MOTIT PËR KËTË TË MARTË
Artikulli tjetërREVOLTA E SPAÇIT, BASHA: DRODHI THEMELET E REGJIMIT. ISHIN TË VETMIT NJERËZ TË LIRË NË NJË SHQIPËRI TË ROBËRUAR