Një aksident tragjik është raportuar ditën e sotme në Greqi. Drejtuesi i automjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një furgon. Si pasojë e përplasjes së fortë kanë humbur jetën babë e bir. Ngjarja ndodhi në afërsi të rrugës Akrotiriou – Megalochoriou.

Raportohet se gjithashtu edhe shoferi i fugonit ka mbetur i plagosur.

Shkaqet dhe rrethanat e sakta të aksidentit rrugor po hetohen nga nëndrejtoria e Policisë Thira.

Artikulli paraprakBELERI REAGON NGA BURGU PAS TAKIMIT ME DEPUTETIN GREK
Artikulli tjetërSTUDIMI/ BULLIZMI DHE EFEKTET NEGATIVE TEK ADOLESHENTËT