PESHËNGRITJA SHQIPTARE  PREMTONË AKOMË MË SHUMË.Trajneri shkodranë i peshëngritjes, Muhamet Tuzi, ka folur me supërlativa për suksesin e peshëngritjes shqiptare, ku Daniel Godelli është shpallur kampion bote.

Fillimisht Tuzi është ndalur tek pritshmëritë për peshëngritjen shqiptare. Më tej, Tuzi ka folur dhe për Godellin e suksesin e tij. Dhe në fund, Tuzi ka folur dhe për peshëngritësit shkodranë që premtojnë shumë për kompeticionet e tjera. 

 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/8y4u3sddR-I?list=UU0aBDfsVqdL53NOE5eMXAUw” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakVLLAZNIA ME BORD TË RI DREJTUES
Artikulli tjetërVRASJA E KOÇEKUT, ARRESTOHET 18 VJEÇARI