Ndërron jete 19- vjeçari Ladimir Bushati nga Malesia e Madhe i cili u aksidentua dy ditë më parë ne fshatin Palvar.Mjeti me te cilin ai udhetonte doli nga rruga duke perfunduar ne nje kanal.I riu ndodhej nën kujdesin e mjekëve ndërsa sot ai ka nderruar jete.

Ja njoftimi i policise me dt 21.01.2022 diten e aksidentit

Më datë 21.01.2022, rreth orës 15:35 në aksin rrugor Shkodër-Hani Hotit, në fshatin Palvar, Malësi e Madhe, mjeti tip Citroen, me drejtues shtetasin L. B., 19 vjeç banues në fshatin Gjormë, Malësi e Madhe, ka dalë nga rruga, dhe për pasojë drejtuesi i mjetit është dëmtuar, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut te kesaj dalje nga rruga.