Moti do te jete me kthjellime dhe vranësira te pakta deri mesatare.

Temperaturat minimale do te luhaten 18-27 grade , temperaturat maksimale parashikohen me rënie 28 -31°C ne veri , 33-35°C ne zonën e ulet dhe zonat prane bregdetit

Era do të jete me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 15-20 m/sek dhe dallgëzim te forcës 4-5 balle ne det te hapur

Artikulli paraprakSHTYPI I DITËS 26 KORRIK 2023
Artikulli tjetërFATI JUAJ ËSHTË SHUMË I LARTË DHE KARRIERA JUAJ… HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME