Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar të gjithë socialistët për 31-vjetorin e themelimit të PS.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj i cili është dhe drejtues politik i PS për qarkun e Tiranës, thekson se PS është forca që po transformon Shqipërinë dhe Tiranën.

“Gëzuar Ditëlindjen 🎉 Partia Socialiste🌹, forca që po transformon Shqipërinë dhe Tiranën. 🇦🇱 Mirënjohje çdo socialisti të thjeshtë, që i jep energji dhe përkushtim, që punët të ecin përpara. #31VJETPS”, shkruan Veliaj.

Artikulli paraprakAKSIDENTI I TMERRSHËM I KOMBËTARES SË BULLGARISË, MESFUSHORI E PËSON SHUMË KEQ
Artikulli tjetërDETAJE NGA ATENTATI NDAJ ALEKSANDËR SADIKAJ, NGA SHPËRTHIMI U LËNDUAN LEHTË NJË GRUA DHE FËMIJA. DYSHOHET SE….