DREJTUES TË INSTUTICIONEVE DHE PARTIVE POLITIKE VIZITA PËR KURBAN BAJRAM.

Përfaqësues të pushtetit vendor në Shkodër kanë qenë të pranishëm në Myftininë e Shkodrës për të zhvilluar vizitat me rastin e festës së kurban bajramit teksa uruan besimtarët musliman dhe dhanë mesazhe për paqe e harmoni.

Drejtuesit vendor gjatë vizitave për festën e kurban bajramit kanë premtuar për prosperitet dhe forcim të marrëdhënieve për të cilat Shkodra shquhet.

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/xaXTuXF7mps?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakKURBAN BAJRAMI NË BUSHAT
Artikulli tjetërSTARTON KAMPIONATI NË FUTBOLL PËR FEMRA