TIRANA

Një 80-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën ‘’Budi’’ mëngjesin e sotëm në Tiranë.

H.Ç, u konstatua se ishte vetëvarur në banesë dhe i kishte dhënë fund jetës.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.06.2020, rreth orës 08:55, në rrugën “Budi”, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vet’varur shtetasi H.Ç., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.