IMG_2849Nje aksident ka ndodhur ne aksin Shkoder-Hani i Hotit.

Sipas informacioneve te para mesohet se nje automjet tip Volksvagen eshte perplasur me nje motorciklete.

Raportohet se nga aksidenti ka vetem deme materiale dhe se drejtuesit e mjeteve jane derguar drejt Spitalit Rajonal te Shkodres.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po punon mbi zbardhjen e ketij aksidenti.

Si pasoje e aksidentit forcat policore kane devijuar qarkullimin e automjeteve ne kete aks rrugor.

 

Artikulli paraprakPSE BEBET QESHIN NË GJUMË?
Artikulli tjetërSHTYPI I DITËS 6 KORRIK 2022, ÇFARË SHKRUAJNË GAZETAT SOT