Fationi ka qenë një nga konkurrentët më të përfolur në emisionin “Për’puthen”, por edhe pas daljes.

Së fundmi, ai është përfshirë në një aksident automobilistik.

Nga videoja e publikuar nga “Albeu”, shihet që makina e tij tip “Audi” ka pësuar disa dëmtime në pjesën anësore të saj.

Ndërkohë, në video shihet gjithashtu Fationi, i cili duket se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Megjithatë, ai ende nuk ka bërë asnjë reagim për ndjekësit në rrjetet e tij sociale.

Artikulli paraprak“TURP TË KESH!” AGRAVON DEBATI MES BENIADËS DHE MONIKËS
Artikulli tjetërRAMA IRONI ME BASHËN, I JEP KËSHILLË PËR BRAVAT FAMILJEVE QË PËRFITOJNË SHTËPI NË THUMANË