Mësohet se viktima e mbetur nga vrasja e ndodhur pak momente më parë në bulevardin Bujar Bishanaku pranë kryqëzimit të Kirasit në qytetin e Shkodrës është ende përmbys ndaj nuk është identifikuar ende .

Mësohet se ngjarja ka ndodhur brenda një lokali . Autoret kane qene me motorçiklete dhe jane futur ne nje rrugice dytesore duke u larguar me shpejtesi ne drejtim te paditur.

Në zonë ndodhen forca të shumta policie për zbulimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.