Moti do te me kthjellime dhe vranësira te pakta ne relievet malore .

Temperaturat minimale do te luhaten 17-26 grade , temperaturat maksimale parashikohen me rënie te lehta 32 -37°C ne veri , 36-39°C ne zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit

Era do të jete me drejtim Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim te forcës 1-2 balle ne det te hapur .

Artikulli paraprakSHTYPI I DITËS 21 KORRIK 2023
Artikulli tjetërTË PREMTEN YJET JANË NË ANËN TUAJ DHE… HOROSKOPI PËR DITËN E SOTME