DOM ARTUR JAKU, ZBULON AKTIVITETET QË DO TË MBAHEN NË SHKODËR.Shkodra ka nje afeksion te jashtezakonshem per Papa Franceskun, dhe vizita e tij ne Tirane do te jete nje gezim per te gjithe shqiptaret.

Me keto fjale e komentuar viziten e papes ne Shqiperi, Famullitari I Shkodres Dom Artur Jaku.Por vizita e Papa Franceskut, perkon edhe me emerimin e famullitarit te ri te shkodres, ku per Dom Arturin ky eshte nje rast I vecante.
Megjithate, Shkodra nuk do te jete pas sa I takon aktiviteteve, pasi do te kete te tilla ne prag te vizites se papes, por edhe organizimi do te jete teper I madh ku ne dispozicion vetem ne Shkoder do te jene 200 autobuse.

 

 

 

[iframe width=”300″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/fZe7ALeAtqs?feature=player_detailpage” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakBUSHAT, NGA DATA 8-12, HAPET SHKOLLA VERORE
Artikulli tjetërVIZITA E PAPËS, SHISH ZBRET NË TERREN