DERVISHI: NËSE JANË PLOTËSUAR KRITERET DO LUHET NË SHKODËR

Artikulli paraprakDERVISHI: S’KA LOJË POLITIKE ME STADIUMIN E SHKODRËS
Artikulli tjetërApple dhe Google sërish markat më të fuqishme në botë!