Po luhet ne stadiumin e Shkodres “Loro Boriçi” takimi mes Vllanzise dhe Kamzes e vlefshme per Kategorine Superiore.Ne minuten e 17-te te takimit ka qene pikerisht futbollisti Andi Ribaj ai qe ka kaluar shkodranet ne avantazh.

Kjo është ndeshja e javës së 15 ku Vllaznia luan ndaj Kamzës në Shkodër, në një duel kur vendasit janë në kërkim të tre pikëve, por vijnë në këtë ndeshje me mungesa të shumta.