Fitorja e Vllaznisë në ndeshjen ndaj Kukësit ishte në fokusin e emisionit “Star Sport”, që transmetohet çdo të hënë në ekranin e Star Plus. Komentet për futbollin ishin kryetema e këtij emisioni, ku të ftuar në studio ishin Dritan Smajli, Amarildo Belisha, Qashif Hoxha, Denis Balaj, si edhe në lidhje direkte mbrojtësi i Vllaznisë, Geralb Smajli.

Emisioni në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00.

Artikulli paraprakFUTSALL, LEKAJ MES VLLAZNISË DHE KOMBËTARES
Artikulli tjetërFORMALIZIMI I BIZNESEVE NË LEZHË