Barazimi i Vllaznisë ndaj Partizanit ishte në fokusin e emisionit “Star Sport”, që transmetohet çdo të hënë në ekranin e Star Plus. Komentet për futbollin ishin kryetema e këtij emisioni, ku të ftuar në studio ishin ish-zv/presidenti i Vllaznisë, Xhevdet Amuli, dy trajnerët e futbollit Haris Lika dhe Ardit Mani, presidenti i Juban Danjës, Ferdinand Jaku, si edhe në lidhje direkte gazetari sportiv Ervin Baku.

Emisioni në javët në vijim do të jetë si zakonisht çdo të hënë në ora 21:00.

Artikulli paraprak“HAMDI BUSHATI” BËHET GATI PËR FESTIVALIN RINOR
Artikulli tjetërSHLLAK, ZJARRI I QËLLIMSHËM DJEG DHJETRA HEKTARË