Vllaznia ne futboll per femra shpallet kampione e Shqiperise.

Ndeshja e fundit u zhvillua ne Shkoder ndaj Skenderbeut dhe vajzat shkodrane fituan 6-0.

Menjehere pas vershellimes se fundit shpertheu festa nga vajzat kuqeblu te cilat kete vit festojne titullin e 9-te kampion kete vit ndersa kjo skuader ne keto 9 vite nuk ka humbur asnje ndeshje dhe vijon te jete ekipi absolut i futbollit shqiptar per femra.

Artikulli paraprakAKSIDENT NË LEZHË, MAKINA KTHEHET PËRMBYS, PLAGOSEN RËNDË 2 TË RINJ
Artikulli tjetërBORDI I TRANSPARENCËS PUBLIKON ÇMIMET E REJA, JA SA DO TË SHITET KARBURANTI NGA SOT