Trajneri i Vllaznisë Mirsad Jonuz kërkon kohë për ekipin e tij.

Pas fitores me korçarët tekniku i kuqebluve u shpreh i kënaqur me rezultatin dhe golat e shënuar ndërsa tha se ekipi i tij ka ende edhe disa gjëra për të përmirësuar ndërsa kërkoi që të gjithë të jenë me këmbë në tokë.