Ndeshja u luajt në Pallatin e Sportit në kryeqytet.

Skuadra e Vllaznisë në Volejboll për meshkuj ka fituar sot në Tiranë përballë ekipit të Studentit me rezultatin 2-3. Pas kësaj ndeshjeje skuadra shkodrane ndodhet në vendin e parë të klasifikimit në Volejboll në rang vendi.

/ Star Plus TV /

Artikulli paraprakSFIDAT DHE ROLI I PSIKOLOGUT NË SHKODËR
Artikulli tjetërPREFEKTI PROPOZON ZGJIDHJE PËR PROBLEMIN E PRONËSISË SË TOKAVE