POLICIA E SHKODRËS ARRESTON SHTETASIN ALFRED RRASA.Policia e Shkodrës ka bere te mundur ndalimi e  shtetasit  Alfred Rrasa, vjeç 18, banues në fshatin Hot i Ri,  Shkodër, i dënuar me pare për veprën penale te vjedhjes, pasi Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Shkodër me datë 03.11.2014, ka urdhëruar ndalimin e këtij personi nen hetim, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër  ka vendosur «Caktimin e masës se sigurimit »

Arrest në Burg ndaj personit nen hetim,  pasi dyshohet se me datë 15.05.2014, ora 14.30  në fshatin Hot i Ri, pas një konflikti për motive të dobëta ne bashkëpunim me shtetasit Patush Demaj (i arrestuar), vjeç 21, dhe Alban Lulashi, vjeç 17, (i arrestuar), banues ne Hot i Ri,  kanë vrare me armë zjarri shtetasin Altin  Koçeku,  vjeç 24,  banues ne Shkodër. 

[iframe width=”300″ height=”510″ src=”//www.youtube.com/embed/rqEgROYiJ_Y” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Artikulli paraprakTUZI: I PRITSHËM SUKSESI I GODELLIT
Artikulli tjetër“FALLSIFIKIM I DOKUMENTEVE SHKOLLORE” NIS HETIMI