Vret veten duke u mbytur në pus, 35-vjeçari në Devoll

Një 35-vjeçar nga fshati Rakickë i Devollit ka vrarë veten duke u mbytur në pus sot në mëngjes. Policia e Devollit ka njoftuar paraprakisht se A. B., “nga të dhënat paraprake dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”.