KANDIDATI I PAVARUR, THIRRJE SHKODRANËVE TI THËNË NDAJ POLITIKËS SË INTERESAVE. Kandidati I pavarur per bashkine e Shkodres Vullnet Elbasani ka nisur zyrtarisht fushaten elektorale. Ne nje takim me simpatizante dhe perkrahes se tij se bashku edhe me listen e kandidateve ne keshillin e Bashkise se Shkodres, Vullnet Elbasni eshte shprehur se per shkodranet ka ardhur koha, qe te largohen nga mendesite politike dhe te besojne tek individet.

Gjatë këtij takimi, ai I ka bere thirrje banoreve te Shkodres qe te besojne tek idete dhe projektet te cilat kane ne themel interest e qytetareve dhe jo interesat meskine te partive politike

Artikulli paraprakMBESA DYSHOHET PËR VJEDHJEN E VRASJEN E GJYSHES
Artikulli tjetërAFËRDITA HAKA SHKARKOHET SI DREJTORE E ARSIMIT