Zjarr i madh tek ish-fusha e aviacionit në Tiranë, merr flakë makina

Një makinë tek ish-fusha e aviacionit në Tiranë është përfshirë nga flakët e zjarrit pasditen e sotme. Në foto e mëposhtme të siguruara nga Syri.net, duket automjeti në flakë. Fatmirësisht asnjë persona nuk ka mbetur i lënduar. Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende, ndërkohë që në vendngjarje ndodhen forcat policore dhe zjarrfikësja