Sali Berisha i është bashkuar në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ protestës së opozitës para Kryeministrisë. Lideri historik i PD është shprehur se Rama ia ka mbathur nga frika duke ikur në tunelet e Skraparit.

Protestë e jashtëzakonshme, Rama ia ka mbathur në tunelet e Skraparit. Asnjë sekondë kryeministër, ka ikur, ia ka mbathur

Kryeministri Edi Rama sot ndodhet në Skrapar në një dëgjesë me qytetarët.

Artikulli paraprakOPOZITA NIS PROTESTËN, BASHA-KRYEMADHI DHE MBËSHTETËSIT TE MINISTRIA E BRENDSHME
Artikulli tjetërBASHA FLET PARA PROTESTUESVE: KJO QEVERI BIZANTINE NUK PËRFAQËSON POPULLIN, S’LUFTOJMË PËR PUSHTET