W3Schools

E TRISHTË! HUMB JETËN GAZETARJA ANILA DUSHI

I gjithë komuniteti i medias është zgjuar me një lajm të trishtë mëngjesin e sotëm! Anila Dushi nuk jeton më! Gazetarja e mirënjohur e...

SHKODËR, MJEKJA: NUK KA KOMPLIKACIONE NGA VAKSINAT

Vijon intensivisht vaksinimi I të moshuarve mbi 74 vjeç në qendrat shëndetësore në Shkodër. Mjekja e qendrës shëndetësore nr. 3, Hava Bushati bën të...

RRITEN TEMPERATURAT, NJIHUNI ME PARASHIKIMIN E MOTIT

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në vlerat minimale dhe maksimale. Sipas MeteoAlb vendi ynë do të përfshihet nga masa ajrore të qëndrueshme...

COVID I MERR JETËN GAZETARES SË NJOHUR SHKODRANE ANILA DUSHI NË MOSHËN 54-VJEÇARE

Një tjetër gazetare shqiptare ka humbur betejën me Covid-19. Gazetarja e mirënjohur nga Shkodra, Anila Dushi, nuk ka arritur ta fitojë këtë luftë me...

BIEN RASTET E REJA ME COVID-19 NË VEND, MINISTRIA E SHËNDETËSISË: 7 HUMBJE JETE...

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se nga 2966 testime, kanë rezultuar 286 raste të reja me COVID-19 dhe 7 humbje jete në 24 orët...

“MOS U ALARMONI, NËSE KENI IMAZHE NË MUSHKËRI”, SKËNDER BRATAJ: ÇFARË DUHET TË BËJNË...

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, jep një mesazh këshillues për të gjithë qytetarët, që kanë kaluar koronavirusin dhe kanë shenja për një kohë...

SHKODËR, 15 RASTE TË REJA, 17 PACIENTË TË SHTRUAR NË SPITAL

15 raste të reja dhe 1 viktimë është bilanci situatës së krijuar nga përhapja e pandemisë COVID-19 në qarkun Shkodër gjatë 24 orëve të...

SHKODËR, I JEPET LAMTUMIRA HAXHI FEJZI ZAGANJORIT

Është përcjellë për në banesën e fundit Haxhi Fejzi Zaganjori i cili u nda nga jeta në moshën 76-vjeçare pas një sëmundje që e...

NJIHUNI ME PARASHIKIMIN E MOTIT PËR DITËN E SOTME

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, masat ajrore...

MINISTRJA E SHËNDETËSISË, OGERTA MANASTIRLIU ZBULON SHIFRËN: JA SA ARSIMTARË JANË VAKSINUAR NË SHQIPËRI

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka zbuluar se deri më sot janë vaksinuar 25 mijë e 720 arsimtarë ndaj COVID-19 në Shqipëri. Manastirliu thotë se...

BOTA