Me një antene të thjeshtë bëni një kërkim automatik në televizorin tuaj dhe gjeni sinjalin e Star Plus Tv, në Digitalb Satelit kanali nr 66, Ne Platformen e RTSH, Abcom HD kanali 143, në livestream në faqen tonë zyrtare starplus-tv.com, nga iPhone, AppleTv, iPad duke shkarkuar aplikacionin tonë StarPlusTv ne AppStore dhe PlayStore, në AMERIKE dhe KANADA në platformën HD TVALB, Europe në Platformat Tibo dhe NimiTv, dhe IPTV në Shqipëri si IBC Telecom, dhe Ultranet nga ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi.
Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj

———————–

  • Për çdo problem me transmetimin në platformat e lartpërmendura mund të na dërgoni një E-Mail duke plotësuar të dhënat me poshtë.

 

Artikulli paraprakBENZI” BIE NË LUMIN MAT HUMB JETËN DREJTUESI
Artikulli tjetërSHKATËRROHET BANDA E DROGËS NË AUSTRI, 14 TË ARRESTUAR, MES TYRE EDHE SHQIPTARË