WHATSAPP NJOFTON RISITË E REJA, MUND TË DALËSH NGA GRUPET PA E VËNE RE...

WhatsApp ka njoftuar disa të reja, të cilat do të vihen në përdorim së shpejti. Këto risi përfshijnë mundësinë që ju të fshihni statusin...

WHATSAPP PO PUNON PËR OPSIONIN QË TË GJITHË E KANË KËRKUAR PREJ KOHËSH

Përdoruesit e WhatsApp së shpejti do të jenë në gjendje të fshehin se kur kanë qenë aktiv për herë të fundit nga një kontakt...

PËRDITËSIMI I RI I ÇUDITSHËM I “WHATSAPP”, BLLOKOHET DËRGIMI I DISA TEKSTEVE NË APLIKACION

WhatsApp po e bën më të vështirë transmetimin e mesazheve që mund të përmbajnë informacione të dëmshme ose mashtruese. Në një përditësim të rradhës,...

IPHONE SE 3, ZBULOHET KOHA E LANÇIMIT DHE GJITHÇKA QË DUHET TË DINI RRETH...

iPhone i ri nga gjigandi "Apple" më në fund është gati. iPhone SE është smartfoni më i ri dhe më i lirë i lançuar...

TRE ARSYET KRYESORE PËR PËRDORUR NË NJË MAKINË ELEKTRIKE, DO KURSENI NJË “MAL” ME...

Sipas hulumtimit nga Vanarma, pronarët e automjeteve elektrike mund të fitojnë 3,108 £ çdo vit në kursime. "Sigurisht, çmimi që kërkohet për një automjet elektrik,...

FACEBOOK NDRYSHON EMRIN PAS 15 VITESH

Pas 15 vitesh Facebook ndryshon emrin në News Feed, që nënkupton rrjedhjen e lajmeve që përdoruesit përdorin për të parë se çfarë kanë ndarë...

RISI E RE/ WHATSAPP DO T’JU PARALAJMËROJË NËSE MIQTË PO FLASIN PËR JU, JA...

E keni pyetur ndonjëherë veten nëse njerëzit po flasin për ju? WhatsApp është duke punuar për një veçori të re që do t'ju japë pak...

PARALAJMËROHET IPHONE 15 PRO, I CILI VJEN NË TREG PA PORTIN E KARTELËS FIZIKE...

Apple ka zbuluar linjën e re të iPhone 13 gjatë shtatorit, e iPhone 14 është me muaj larg lansimit, por thashethemet lidhur me iPhone...

SAMSUNG PREZANTON TABLETIN E RI GALAXY TAB A8

Samsung njoftoi sot hedhjen në treg të Galaxy Tab A8, një tablet i krijuar për argëtim, por edhe për punë. I pajisur me një ekran...

PROBLEMET PËR APPLE – IPHONE 13 ËSHTË GJITHNJË E MË PAK I KËRKUAR DHE...

Apple u sugjeron furnizuesve të komponentëve të iPhone 13 që nuk mund të porosisë më numrin e zakonshëm të telefonave për shkak të rënies...

BOTA