Nje grabitje me maska ka ndodhur gjate natës së sotme. Është grabitur kasaforta e nje mobilierie në Vaqarr, Tiranë, rreth orës 2 të natës.

Grabitësit kanë marrë kasaforten në të cilën dyshohet se kanë qene 30 mijë euro pasi kanë lidhur rojet e objektit.

Më datë 15.06.2018, në rrugën Tiranë- Ndroq në vendin e quajtur ura e “Beshirit”, dy persona kanë hyrë brenda një mobilerie duke marrë një sasi lekësh.

Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Artikulli paraprakSHKATËRROHET NJË RRJET QË TRAFIKONTE SHQIPTARË
Artikulli tjetërSHOFERI I DEHUR SHKAKTON AKSIDENT, UDHËTONTE ME FËMIJËN 4 VJEÇ