Plagosje me thike ne Shkoder. Dy persona kane mbetur te plagosur dhe jsne derguar ne spitalin rajonal te Shkodres. Jane ende te paqarta arsyet e kesaj plagosjeje. Policia ka mberritur ne vendngjarje. Nga informacionet paraprake dyshohet si nje grindje e çastit ne rruge. Ngjarja ka ndodhur ne afersi te stadiumit “Loro Boriçi”.

Artikulli paraprakPOLICIA E SHKODRËS ARRESTON 2 SHTETAS
Artikulli tjetërPLAGOSJA NE SHKODER, REAGON POLICIA: TE PLAGOSUR DY TE MITUR