Në studion e Star Sport Senad Lekaj futbollist I Murlanit u shpreh se tek rezultati I ndeshjes ndaj Tiranës ka ndikuar arbitri. Lekaj tha se opinion shkodranë ështe shumë I fryrë me Vllazninë por duhet ta duajmë si në të mirë ashtu edhe në të keq. “E shoh Vllazninë kampione brenda 2 ose 3 vitesh pasi është në atë rrugë dhe kjo me krijimin e boshtit me lojtarë shkodranë” u shpreh Lekaj në studion e Star Sport.

Artikulli paraprakSTAR SPORT – 09.10.2023
Artikulli tjetërHARIS LIKA: NDESHJA NDAJ TIRANËS KISHTE GABIME INDIVIDUALE